Kurumsal- Endüstriyel soğuk depo sistemleri, yatay yaşam hatları

Masas Group olarak, İstanbul'da Endüstriyel Soğuk Depo Sistemleri ve Yatay Yaşam Hatları alanlarında hizmet vermekteyiz.

endüstriyel soğuk depo sistemleri
yatay yaşam hattı

Kurumsal


yatay yaşam hattı istanbul

Hakkımızda

Kurulduğu 1991 yılından bu yana hem kamuda hem de özel sektörde iş yaptığı alanlarda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kendini ispatlamış marka haline gelen firmamız danışmanlık, projelendirme, uygulama ve servis hizmetlerini en üst seviyede sunmaktadır.

Masas olarak hedefimiz firmamızın; müşterileri tarafından çok kaliteli hizmet verebilen, istikrarlı, güvenilir ve dürüst bir kurum olarak tanınmasıdır. Çalıştığımız sektörlerde standartları korumanın, onlara ulaşmak kadar zor olduğunun bilincindeyiz.

Masas olarak temel ilkelerimiz müşteri tatminini ve sürekliliğini sağlamak, mevcut teknolojiyle yüksek kaliteyi yakalamak, ticari amaçlarımızı sosyal sorumlulukların önünde görmemektir. Ayrıca yüksek standartta kaliteli ürün kavramı bizim için altın kuraldır. Firmamızın vazgeçilmezi olarak kabul ettiğimiz kalite ilkelerimiz doğrultusunda vizyonumuz; tüm müşteri, tedarikçi ve çalışanlarımızdan oluşan paydaşlarımızın, ilk tavsiye edeceği firma olmaktır.

Uzman satış ve pazarlama kadrosunun yanı sıra, bayi ve çözüm ortaklarını sürekli eğitip geliştiren firmamız, Türkiye sınırlarını aşarak 5 ülkede satış ve satış sonrası hizmetlerini temsilcilikleri aracılığı ile gerçekleştirmektedir.

Bulgaristan, Romanya, Gürcistan, Mısır ve Ürdün’ de temsilcilikleri bulunan Masas, şu an 25 ‘ in üzerinde ülke ile dış ticaret yapmaktadır.

Endüstriyel Soğuk Depo Sistemleri ve Yatay Yaşam Hatları alanlarında hizmet vermekteyiz. Masas olarak, sektöründe öncü konusunda deneyimli çözüm ortakları ile son kullanıcının karşılanmamış ihtiyaçlarını karşılayarak fark yaratmayı arzulamaktayız.Sosyal Medya